THIS EVENT ENDED MAY 24, 2015

PsYachTrance vol. 3 !

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
++
++ PsyTronic squad pressent: PsYachTrance volume 3!
++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Zdravíme opäť všetkých vesmírnych cestovateľov!

Náš vesmírny koráb sa opäť po istej dobe chystá na jeho dlhšiu vesmírnu plavbu, na ktorú by sme Vás všetkých opäť radi pozvali, keďže bez Vás si to nevieme ani predstaviť! Opäť sa na cestu vydáme z magického prístavu menom Yacht klub! Tento raz sme však pre Vás pripravili až 2 floory, dole bude hlavný psytrance stage, hore bude chillout stage, kde nebudú chýbať madrace a koberce na príjemné “vychillovanie” a môžete sa taktiež tešiť na čajovňu, ktorá bude hore k dispozícii. Taktiež by mali byt k dispozícii na predaj psytrancové obrazy a maľby a možno aj ďalšie veci.

Čo sa týka Line up-u tak Vám prinášame to najlepšie čo na Slovensku máme! Juju Planet Dub na chilloute a Gyrro na trance predstavujú absolútnych top dj-ov a producentov zároveň! Tých doplnia vesmírom zotužení chlapci Stafa, Demo a Yawkyaw, ktorých tiež netreba dva krát predstavovať, a nakoniec tu máme ešte lokálnych cestovateľov Mixxa, Lahvisa a Cicu, ktorí Vás na začiatok správne nabudia!!
Chilolout stage je uzatvorený!


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ENG

Greetings again to all space travelers!!!

Our space ship is preparing to another space travel, after some time resting, and we will be very happy if you join us again, because without you, travelers, we cannot even imagine it! We rise again on our magical journey from harbor Yacht club! For this time we prepare for you 2 floors, downstairs will by main psytrance stage, upstairs will be chillout stage, where will be placed thinks like mattress and carpets for sweet chilling . There will be also a tea shop and some tribal accessories for sale available!

About line up, we bring you the best we have in Slovakia! Juju Planet Dub on chillout and Gyrro on psytrance music are the top dj-s and producents! They will be supported by skilled guys Stafa, Demo and Yawkyaw and at the end, we have here local travelers Mixxo, Lahviss and Cickok!
Chillout stage is closed!

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

.٠••●♪♫Line up!!!♫♪●••٠.


++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++★★★★★Chill out stage★★★★★♫ Live act! ♫


Juju Planet Dub { Phantasm Organic Grow Rec } ☯Slovakia☯


♫ Dj´s! ♫

Yawkyawk { - } ☯Slovakia☯

Jaschi { Alien Safary } ☯Slovakia☯

iXtremist { DRTEK CREW } ☯Czech rep.☯

Poly G { - } ☯Czech rep.☯
-== https://www.mixcloud.com/poly_g/ ==-
Juju Planet Dub
-== https://soundcloud.com/juju-planet-dub ==-

Jozef Hnidzik, známy pod umeleckým menom JUJU PLANET DUB, je hudobník a producent pôvodom z Piešťan. Jeho hudobná kariéra začala v roku 2000 keď začal ako DJ hrávať na rôznych psy-trance akciách po Slovensku. Zlom prišiel v roku 2004 keď začal tvoriť vlastnú hudbu pod menom JUJU PLANET DUB. V roku 2007 produkoval multižánrový projekt TIP TOP UNDERGROUND SOUND, ktorý v sebe spája prvky etno folklóru s electro dubom. Na tejto nahrávke sa podieľalo viacero hudobníkov, ale niektoré nástroje nahral aj sám Jozef. V súčasnosti JUJU PLANET DUB ďalej rozvíja tento projekt a objavuje nové možnosti v rámci alternatívnych žánrov aj s pomocou rôznych menej zaužívaných nástrojov (napr. citara). Jozefova hudba je jedným veľkým dobrodružstvom, ktoré v sebe spája folklórne rytmy z celého sveta a orientálne tóny s podfarbením psychedelickými dubovými zvukmi. Je to mix Dubu, etna a tanečných rytmov plný energie, života a revolučných myšlienok.


-== http://jujuplanetdub.com/ ==-
-== http://www.myspace.com/tiptopunderground ==-
-== http://bandzone.cz/jujuplanetdub ==-


Jozef Hnidzik known by artistic name JUJU PLANET DUB originally comes from Slovakian city Piestany. He is a music producer and at the same time a musician. His music career goes back to 2000 when he started playing at psychedelic trance parties in chill out stages in Slovakia. Later on from the year 2004 he began ...

 

107 have bookmarked this event.

Get Directions

WHERE

Yacht Club

Yacht Club, Kolejní 6, Brno - 61200, Czech Republic


START DATE

Saturday, May 23, 2015

TIME

3:00 PM


END DATE

Sunday, May 24, 2015

TIME

7:00 AM

EVENT FEED
Matko Mixksxo
Matko Mixksxo

Friday, May 22, 2015

Na vesmírnu loď bude možné nastúpiť už od 19:00 !
The entry on the space ship will be available from 19:00 !
. ٠••●♪♫!!♫♪●••٠
3
Jirka Kok Cícek
Jirka Kok Cícek

Friday, May 22, 2015

Jedeme, zdobíme, těšíme se ! Looking forward to you!
8
Jozef Hnidzik
Jozef Hnidzik

Thursday, May 21, 2015

1
Nidhi Caetanya
Nidhi Caetanya

Tuesday, May 19, 2015

Chillout CD ready!!...want to sell it for donation for Nepal...i have a good friend in Nepal who lost everything....but thank god...He survived the !2! earthquakes...if you want to help and if you like my music...call me...nidhi...with the donation.money Vijay can buy

WATER; FOOD and TENTS.

SPEZIELLEN DANK GEBUEHREN HIER AUCH SABSUNSHINE; DALILAMA und LEILA604
0
Rea Geva
Rea Geva

Sunday, May 17, 2015

Baba woman skirt collection Variety of different unique skirts :)
Click here to view the full collection:
http://www.baba-sababa.com/#!women-summer-collection/c1hcv
Shipping to all over the world
0
Antonio Condis
Antonio Condis

Saturday, May 9, 2015

6
Keren Nirkin
Keren Nirkin

Friday, May 8, 2015

Clothing & Accessories for parties and festivals ॐ

www.facebook.com/GloookWear
http://gloookwear.com/en
2